Nie wszystko można mieć w samolocie

Do samolotu można zabrać torebkę i jeden bagaż podręczny. Różne linie lotnicze mają różnorodne przepisy. Jednak na pokład samolotu nie wolno zabierać noży, metalowych pilników, płynów w dużych butelkach. Żadnych napojów nie wolno wnosić na pokład samolotu. Bagaże są dokładnie prześwietlane, dlatego należy przed lotem sprawdzić jakie są regulacje różnych linii lotniczych i stosować się do nich bardzo dobrze. Nie wolno łamać przepisów, ponieważ zakazane przedmioty zostaną ludziom odebrane. A po co narażać się na problemy oraz wstyd. Warto zatem dbać o to, by w samolocie mieć tylko to, co jest dozwolone w przepisach.

Do samolotu można wziąć co nieco

Torebka nie powinna zawierać dużych butelek perfum, opakowań past do zębów oraz kremów. Takie rzeczy należy włożyć do bagażu głównego.

Co warto zabrać do samolotu? Przyda się aparat fotograficzny, komputer, książka, słuchawki, wygodne buty, kosmetyki w małych opakowaniach, poduszka, cukierki, ubrania na najbliższe dni (przydatne, jeśli nagle zaginie bagaż główny). Poza tym dobrze jest mieć drobne przekąski, cukierki miętowe. Jeśli pilnik do paznokci, to koniecznie papierowy, a nie metalowy. Jeśli bagaż podręczny będzie za duży to pasażer nie zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Aparat do mierzenia ciśnienia lub glukometr spokojnie można zabrać na pokład samolotu. To są bardzo bezpieczne rzeczy, a niezbędne tym, którzy muszą kontrolować wysokie ciśnienie lub mierzyć poziom cukru we krwi. Niejedna osoba doceni takie rzeczy i chętnie weźmie je na pokład samolotu. Przydadzą się także chusteczki nawilżane, płyn do mycia rąk bez wody, bibułki matujące do twarzy. Za dużo rzeczy nie warto zabierać, po co dźwigać wiele rzeczy. Lepiej ograniczyć bagaż i unikać problemów. Dobrze spakowany bagaż to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj