Organizacja szkoleń firmowych niejednokrotnie okazuje się złożonym przedsięwzięciem. Jeśli szkolenie ma zająć dłużej niż jeden dzień, należy zadbać o nocleg, wyżywienie i odpowiednie atrakcje w czasie wolnym. Przestrzeń, w której planuje się szkolenie, powinna być przystosowana zarówno do pracy, jak i wypoczynku oraz integracji zespołu. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca do organizacji szkolenia firmowego.

Najlepsze ośrodki konferencyjne nad morzem

Organizując szkolenie, należy dokładnie zaplanować jego przebieg, a także zorientować się, jaka będzie liczba uczestników i jakie umiejętności powinni oni nabyć. Inaczej będzie wyglądała przestrzeń szkoleniowa z dziedzin związanych ściśle z pracą np. prawem podatkowym, a inaczej przestrzeń do treningu umiejętności miękkich. Miejsce wybrane do przeprowadzenia szkolenia, powinno odpowiadać na wszystkie określone wcześniej potrzeby i mieć odpowiednie zaplecze organizacyjno-techniczne. Zastanawiasz się, jakie są najlepsze ośrodki konferencyjne nad morzem? Najlepszym możliwym miejscem jest Primavera Jastrzębia Góra znajdująca się w bardzo dogodnej lokalizacji – około 40 km od Trójmiasta.

Sale konferencyjne i oferta biznesowa

W ofercie biznesowej ośrodka konferencyjnego Primavera znajdują się sale o najróżniejszym metrażu – od 50 do 650 metrów kwadratowych. Do dyspozycji Klientów jest potrzebny sprzęt, a także dostęp do internetu. Doskonałą opcją dla szkoleń umiejętności miękkich jest możliwość zorganizowania przestrzeni w kształt litery U, czy łatwość dostosowania jej do pracy w grupach. Dla szkoleń zakładających nieco mniejszą aktywność uczestników przewidujemy klasyczne sale konferencyjne.

Co wyróżnia sale konferencyjne Primavera?

Ogromnym atutem sal konferencyjnych Primavera jest możliwość dowolnego zaaranżowania przestrzeni szkoleniowej. W przypadku szkoleń z dziedzin powiązanych z motoryzacją istnieje możliwość wjazdu samochodów osobowych i wielkogabarytowych do sali. Oferujemy także profesjonalną obsługę koordynatora pobytu dla grupy i duży, przestronny parking w sytuacji, w której transport na szkolenie nie jest organizowany.

Czy integracja pracowników zwiększa wydajność pracy?

Istotną kwestią dla rozwoju firmy jest pozytywne wzmacnianie motywacji pracowników. Wypoczęci i docenieni pracownicy to nawet kilkukrotnie lepsza produktywność pracy. Integracja zespołu pozwoli mu na szybsze i łatwiejsze rozwiązywanie trudności w pracy, a znajomość zainteresowań i umiejętności poszczególnych osób pozwoli na trafniejsze rozdysponowywanie obowiązków. Wśród oferty integracyjnej ośrodka konferencyjnego Primavera znajdują się:

  • clubbing, karaoke, wieczór hawajski i arabski,
  • rejsy łodziami motorowymi, narty i skutery wodne,
  • paintball, trekking, quady,
  • zajęcia warsztatowe i gry integracyjne.

Primavera ma również bardzo szeroką ofertę związaną z usługami SPA i siłownią, a także specjalną ofertę dla dzieci. Nie będzie zatem problemem zorganizowanie czasu pociechom, kiedy ich rodzice będą poszerzać kompetencje zawodowe. To doskonała możliwość dla firm, które w swojej codziennej ofercie mają przedszkole. Ośrodek oferuje również możliwość wykupienia bonów prezentowych lub pakietów, które umożliwiają nagrodzenie zwycięzców rozgrywek integracyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj