Butelki filtrujące to świetny sposób na oszczędzanie i jednocześnie życie w stylu eko. Możesz dobrać kolor idealnie do swoich upodobań, a pojemność – do własnych, codziennych potrzeb!

Kupowanie wody butelkowanej, mineralnej bądź źródlanej, staje się sporym obciążeniem nie tylko dla portfela, ale także dla środowiska naturalnego. Butelka wody gazowanej, w zależności od pojemności, to zazwyczaj wydatek rzędu 2-3 złotych. Z kolei kupowanie jej w jednorazowych opakowaniach plastikowych to generowanie dodatkowej ilości trudnych w utylizacji odpadów. Istnieją sposoby, by temu zapobiec. Świetnym rozwiązaniem jest butelka filtrująca!

Butelki filtrujące – zalety

Choć sanepid i przedsiębiorstwa wodociągowe przekonują, że woda kranowa jest odpowiednia do picia często przepływa ona przez przestarzałe instalacje i nierzadko ma smak i zapach chloru.

Świetnym rozwiązaniem, które na przestrzeni ostatnich lat zdobyło dużą popularność, jest filtrowanie wody. O ile jednak filtrowanie wody w domu za pomocą dzbanka z filtrem lub filtrów przepływowych jest proste, o tyle problem może się pojawić gdy chcemy wyjść z domu.

Butelki filtrujące wielokrotnego użytku posiadają wymienny filtr i umożliwiają dostęp do zdrowej wody w dowolnym miejscu – w szkole, na uczelni, w pracy, a także na wycieczce rowerowej i na urlopie! Naturalny filtr z węgla aktywnego, otrzymywany z łupin orzecha kokosowego, jest bezpieczny dla zdrowia i usuwa smak oraz zapach chloru jednocześnie pozostawiając niezmienioną ilość minerałów, takich jak wapń i magnez, w wodzie kranowej.

Idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

Butelki z filtrem dostępne są w różnych pojemnościach. Najmniejsza pojemność to 0,3 litra. Świetnie sprawdza się wśród najmłodszych. Kolejna, 0,5 litra idealnie nadaje się do pracy, na uczelnię czy spacer. Z kolei największa – 0,7 litra – świetnie sprawdzi się przy zwiększonym wysiłku fizycznym – np. na siłowni lub wycieczce rowerowej.

Przy zakupie warto wybierać polskich producentów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że butelka będzie nie tylko trwała, ale także wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym długo będzie wyglądała jak nowa. Ponadto, butelki filtrujące są lekkie i poręczne.

Należy jednak pamiętać, że aby filtrowana woda zachowała wszystkie walory zdrowotne i smakowe – należy co miesiąc wymieniać w nich filtr. Duży wybór butelek filtrujących w różnych kolorach i pojemnościach dostępny jest na stronie dafi.pl/butelki-filtrujace.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj